akıllı başla

Şimdi AKILLI YAŞAM Zamanı...

Z-wave Hamam / Sauna Kontrol

Yerden ısıtma sistemlerini kontrol etmek için Oda veya Bölge bazında Sıcaklık ve Nem Kontrolü sağlar.
Hamam ve Saunanızın hazır olması için akıllı telefonunuzla uzaktan istediğiniz ısıya ayarlayıp, evinizin sizi karşılamasını sağlayabilirsiniz.

Termostatik Radyatör Vana

En akıllı termostat. ODA ISI KONTROL CİHAZI
Yenilikçi oda analizi algoritması ve renk kontrolü
Teknolojiyle birleştirilen sadelik, devrimin anahtarıdır. Odanızın kübik kapasitesine bağlı olarak, termostatik radyatör kafamız, istediğiniz sıcaklığa ulaşmak için ne kadar zaman gerektiğini hesaplar. Ayrıca mevcut sıcaklık, uygun zil rengiyle gösterilir. Artık zayıf ekranlarda sıcaklığı okumak zorunda değilsiniz. Deneyin, sıcaklığınızı ayarlayın ve renk dilini keşfedin.
Muhteşem olasılıklar...
Isıtma yönetiminin ne kadar şaşırtıcı derecede basit ve verimli olabileceğini görün. FIBARO Isı Kontrol Cihazını istediğiniz sayıda radyatöre kurabilirsiniz ve optimum sıcaklığı sağlamak için birbirleriyle işbirliği yaparlar. Başka hiçbir kontrolör bu kadar yüksek bir ısıtma konforu ve bu kadar çok olasılık sunmaz. Nerede olursanız olun, ne zaman isterseniz: elinizi kullanın, sesinizi kullanın veya evinizin her odasındaki ısıtmanın hassas kontrolüne sahip olmak için mobil uygulamanızı kullanın.

Termostatik Radyatör Vana Sıcaklık Sensörü

Hassas sıcaklık ölçümü...
Kafa, ekstra veya yerleşik bir sıcaklık sensörü kullanabilir. Ölçümün nerede yapılacağına kendiniz karar verebilirsiniz. Bu şekilde aşırı ısınmayı veya yetersiz ısınmayı önleyebilirsiniz. Çünkü bulunduğunuz yerde sıcaklık mükemmel olmalı!
Isıyı ve parayı boşa harcamadan temiz hava...
FIBARO Isı Kontrol Cihazı, ani sıcaklık düşüşlerini algılar. Bu gibi durumlarda ısıtmayı otomatik olarak kapatabilir.
Her neredeysen...
Nerede olursanız olun, ne zaman olursanız olun evinize sıcak bir ortama gelmek isteyebilirsiniz. FIBARO Uygulamasını kullanarak uzaktan daha yüksek bir sıcaklık ayarlayabilir ve vardığınızda rahat bir ev tarafından karşılanabilirsiniz.